O firmie

:: Strona Główna : O firmie

Firma EBA której właścicielem jest Edward Szkarłat, to 30 letni kapitał doświadczenia, profesjonalizmu i fachowości w produkcji kompozytów niepalnych, przeznaczonych do pojazdów szynowych, produkowanych dla czołowych producentów taboru kolejowego w Polsce i za granicą. Intensywna oraz długoletnia współpraca z Klientami mobilizuje nas do ciągłego poszukiwania innowacyjnych materiałów kompozytowych oraz do zastosowania specjalistycznych rozwiązań dla poszczególnych pojazdów masowego transportu. Oferujemy zabudowy modułowe (wewnętrzne oraz zewnętrzne) wagonów kolejowych i tramwajowych, czoła pojazdów wraz z kabinami, kompletne WC w systemie zamkniętym oraz kompleksowe projekty w szerokiej gamie elementów. Wytwarzamy również elementy karoserii do samochodów wyścigowych, profesjonalnego tuningu, jak również elementy obudowy ratraków, maszyn budowlanych oraz rolniczych.

 

Naszym atutem jest dobrze zorganizowana i wykwalifikowana kadra pracownicza od działu projektowo technicznego do działu produkcyjnego.

 

Wszystkie elementy wykonywane są zgodnie z systemem zarządzania jakością ISO 9001:2008,
a produkty przeznaczone na rynek kolejowy spełniają normy:

* EN 45545

* DIN 5510-2,

* PN-K 02511:2000 UIC Code 564-2,

* BS6853,

* normatywy rosyjskie.

 

Jako firma jesteśmy otwarci na wszelkiego rodzaju sugestie ze strony klienta, tak aby końcowy produkt spełniał w pełni jego oczekiwania.